İrem Derici - Mest Of

İrem Derici - Mest Of

İrem Derici - Mest Of

İrem Derici'nin 90'lı yılların şarkılarından seçtiği albümü "Mest Of" 31 Mayıs'ta müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. İrem Derici şimdiden aldığı ön siparişlerle ekonomik kriz içinde bulunan Unkapanı esnafının da yüzünü güldürdü.

 

Son yıllarda şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras'ın yaptığı 90'ların en sevilen şarkılarından oluşan yeni albümünün stüdyo çalışmalarını tamamladı. "Mest Of" adını verdiği albüm 31 Mayıs Cuma günü tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde müzikseverlerle buluştu.

 

Sosyal medya paylaşımı üzerine binlerce yorum olan İrem Derici'nin bu projesi hayranları arasında da heyecan yarattı. Albümü "Bayram hediyesi" olarak yorumlayan hayranlar kadar, çıkmadan ses getiren albüm için ön siparişler alan Unkapanı esnafı da gösterilen ilgiden mutlu.

 

Burhan Çeçen "Aşkımız Olay Olacak", Eda Berker "Beni Sana Hapsettin", Kenan Doğulu "Kurşun Adres Sorma Ki", Mine Koşan "Yok Dostum Zor Dostum", Nalan "Acemi Balık", Sezen Aksu "Gidiyorum", Sibel Alaş "Bende Hüküm Sür" ve Sibel Tüzün "Kaçın Kurası" şarkılarına "Mest Of" albümünde yer veren İrem Derici albümünün tanıtım fotoğrafları için Lara Sayılga'ın objektifine poz verdi.

 

Albüm "Ajlan"a ithaf etti!

Bu albüm için kendisinin çok sevdiği şarkıları bir araya getirip yorumlayan İrem Derici "Mest Of" adını verdiği albümünü, henüz 29 yaşındayken 1999 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 90'lı yılların genç pop sanatçısı Ajlan Büyükburç'a ithaf etti. İrem Derici satışa çıkacak albümünün kartonetinde 20 yıl önce hayatını kaybeden Ajlan Büyükburç'un bir fotoğrafını kullanarak "Ajlan'a ithafen..." notunu düştü.

 


Diğer Albümler