Ziynet Sali - Kalbim Tatilde

Ziynet Sali - Kalbim Tatilde

Ziynet Sali - Kalbim Tatilde

Ziynet Sali, Türkçe pop'un en çalışkan isimlerinden biri. Son olarak 'Kalbim Tatilde' şarkısını yayınlayan Sali, bu şarkıyla turnayı gözünden vurdu ve sadece 2020 yazına değil epey tatsız geçen bu yıla fon müziği olacak sözlerle iz bırakmayı başardı...

Ziynet Sali 'Kalbim Tatilde' ile 2020'ye iz bıraktı

'Tatil' damarımıza bastı

Corona yüzünden kabus gibi geçen 2020'de yüz güldüren, iç ısıtan, enerji veren güzel şeyler de oluyor. Doya doya, şöyle özgürce bir tatil yapamadan veda ettiğimiz 2020 yazının en hatırlanası işlerinden biri Ziynet Sali'ye aitti. Peş peşe slow şarkılarla karşımıza çıkan Sali, 'Kalbim Tatilde' adlı yeni single'ıyla dört duvar arasında olsa da kalbi tatilde olan herkesi harekete geçirmeyi başardı. Şahane bir doping oldu dinleyicilere. Nasıl 2001 yılındaki ekonomik kriz döneminde Göksel 'Depresyondayım'la zamanın ruhunu yakaladı, Ziynet Sali de 'tatil' damarımıza basarak birçoğumuzun sesi oldu. 

 

 

Trend, melodik ve eğlenceli

"Belki uzanırız bir sahilde..." cümlesiyle başlayan 'Kalbim Tatilde', Ziynet Sali'nin en dikkat çeken şarkılarından biri diyebiliriz rahatlıkla. İlk dinlemede dinleyiciyi yakalayan, trend, melodik ve eğlenceli bir şarkı 'Kalbim Tatilde'. Sözü ve müziği Emrah Karakuyu'ya ait olan şarkının şık düzenlemesi de Mustafa Ceceli'nin elinden çıkmış. Şarkının ruhunu tam olarak yansıtan havalı videosu ise yılların video klip yönetmeni Murad Küçük imzalı.

 

 

Radyolar sevdi, dijitalde dinleniyor...

Şu ara radyo ve müzik kanallarında en çok çalınan şarkılardan biri olan 'Kalbim Tatilde', Ziynet Sali'nin ne kadar da çalışkan bir şarkıcı olduğunu kanıtlıyor. Peş peşe yayınladığı single'larla güzel bir ivme yakalayan Sali ağırlıkla slow şarkılar söylese de onu asıl parlatan şarkılar hep dinamik olanlar oluyor. Bu formül 'Kalbim Tatilde'de de geçerli. Başarılı ve duygulu vokaliyle enerjisi yüksek besteler birleşince ortaya 'Kalbim Tatilde' gibi büyük hit'ler çıkıyor. Youtube'da ve Spotify'da yüksek dinlenme rakamlarına ulaşan, radyo ve müzik kanallarında en çok çalınan şarkılardan biri olan 'Kalbim Tatilde', Corona yüzünden çıkamadığımız tatili ayağımıza getiriyor, tatsız geçen bu yıla özellikle sözleriyle fon müziği olmayı başarıyor.


Diğer Albümler